UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
popieram tego pana co pisze o nauce i pracy ze to najważniejsze. i również nie uwierze w emeryture 800 zł. choć szczerze mówiąc duzo ludzi jest pokrzywdzonych przez system ale niestety wiekszosc sie slizgała całe zycie a teraz płacz. moi rodzice tyrali strasznie i emeryture maja godna. ja i rodzenstwo tez ciezko pracujemy ale wierze ze bedzie za to zapłata na starośc. ech to zycie.
natalia11111