66
19.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W tym kraju i mieście trzeba pracować i kombinować żeby coś mieć. Nawet nie liczę na emeryturę! Marne grosze .
Jatigt (2018.12.20)
Trzeba walc z ucha wszystkich smrodziazy!!
Konfident jeden (2018.12.20)

info

0  
  0
Czy ktoś jeszcze pomyślał, że wreszcie będą tępić jaranie tytoniu w miejscach publicznych?;)
VN (2018.12.20)

info

3  
  0
palenie wszystkim jest spowodowane mała świadomością co to jest ekologia a jednocześnie bieda zmusza do palenia wszystkim żeby tylko było trochę cieplej rozumiem ludzi biednych.
(2018.12.20)

info

2  
  1
Ulica przy samym urzędzie i nie widzą nieboraki, jak patolstwo pali co popadnie. Jeszcze w dzień to węgla wrzucą czy jakie drewno, ale jak już mrok okryje tą dzielnicę nędzy i rozpaczy, zaczyna się smród, jakby się śmietnik palił.
ZamknięteOkna (2018.12.20)

info

2  
  0
Na tzw. starych Bielanach, w domkach szeregowych po tej stronie Fromborskiej co kościół, niektórzy właściciele też palą byle czym. A przecież tych ludzi akurat stać na opał dobrej jakości. No i może Straż Miejska w końcu wzięła by się za działkowców przy Okrężnej, bo często w weekendy palą śmieci na działkach. Ludzie spacerują, jeżdżą na rowerach, biegają po ścieżce przy Fromborskiej, a zadusić się można od cuchnącego dymu. I gdzie tu zdrowie, pytam?
(2018.12.20)

info

3  
  0
@MarBino - W nowych piecach też można śmieciami palić
(2018.12.20)
Próchnika i daszynskiego. To pewnie zagłebie smogowe a nasze dzieci tam w szkole tyle czasu siedzą.
(2018.12.20)

info

2  
  0
od lat rozpalałem w piecu w ten sposób: papier, drewienka i drobny węgiel i kopciło jak trzeba. Teraz palę inaczej, według nowego sposobu: najpierw węgiel, potem patyki i drewienka i papier na wierzchu. Dłużej to trwa, ale prawie nie kopci. Radzę spróbować. Jak się dobrze ułoży, to ogień schodzi w dół i nie ma tyle dymu.
(2018.12.21)

info

2  
  0
Człowiek może nie ma takich dochodów jak Ty. Rodzice nie nauczyli cie szacunku. Szkoda że takich jak Ty jest większość w tym kraju.
(2018.12.21)