UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale się ubawiłem czytając wasze wypowiedzi. Duża większość z was mówi że trują Ci co mają piece. Wy macie ogrzewanie z sieci czyli z ciepłowni. A przepraszam a ciepłownia to czym pali ? eko węglem czy najtańszym syfem ? Problem polega na tym moi drodzy że w naszym kraju wciąż stawia się na węgiel kiedy cały świat już od tego odchodzi no ale kto bogatemu zabroni.


Anuluj