UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - Gościu, jak to? Przecież skoro dają równe szanse każdemu, to co, rondo nie daje? Skoro z naprzeciwka jedzie mniej ludzi, to mniej ludzi jest na rondzie, więc i płynnie się jedzie. A i wieczorem nic nie zatrzymuje;) Na podstawie mojego doświadczenia twierdzę, że ronda rozwiązują problemy z korkami dużo sprawniej niż sygnalizacja świetlna.

wojaas