Wybrany wątek opinii

ponad 20 lat trzeba było, żeby Wróblewski zamarzył że ronda są lepsze niż światła, do bystrych to on nie należy, ciekawe kiedy zajazdy, że wpisywanie na lato sty wyborcze słupów jest źle bo oszukuje ludzi
Rybki (2018.12.07)
Ronda nie są lepsze od świateł, tak może sądzić tylko idiota. Wyobraź sobie, na pewno się z tym spotkałeś. Ruch w jednym kierunku szczególnie nasilony. Rondo tego nie rozładuje. Światła dają równe szanse każdemu.
Realista1 (2018.12.07)
@Realista1 - Gościu, jak to? Przecież skoro dają równe szanse każdemu, to co, rondo nie daje? Skoro z naprzeciwka jedzie mniej ludzi, to mniej ludzi jest na rondzie, więc i płynnie się jedzie. A i wieczorem nic nie zatrzymuje;) Na podstawie mojego doświadczenia twierdzę, że ronda rozwiązują problemy z korkami dużo sprawniej niż sygnalizacja świetlna.
wojaas (2018.12.07)
Powrót do komentarzy