UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie iż jest, ,rondo, ,- skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Tylko jeszcze przypomnienie o zasadach przejazdu i używanie kierunkowskazów. Nie jako potwierdzenie wykonanego manewru lecz sygnalizowanie zamiaru wykonania manewru. .. wykonuje się to przecież z wyprzedzeniem w czasie! To taka zmora elbląska.
troll2018