UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi zwyczajnie wstyd, że mamy prezydenta z poprzedniej nomenklatury i otacza się również takimi samymi osobnikami
Mi zwyczajnie wstyd, że mamy prezydenta z poprzedniej nomenklatury i otacza się również takimi samymi osobnikami