UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie iż jest, ,rondo, ,- skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Tylko jeszcze przypomnienie o zasadach przejazdu i używanie kierunkowskazów. Nie jako potwierdzenie wykonanego manewru lecz sygnalizowanie zamiaru wykonania manewru. .. wykonuje się to przecież z wyprzedzeniem w czasie! To taka zmora elbląska.

troll2018

Anuluj