UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie iż jest, ,rondo, ,- skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Tylko jeszcze przypomnienie o zasadach przejazdu i używanie kierunkowskazów. Nie jako potwierdzenie wykonanego manewru lecz sygnalizowanie zamiaru wykonania manewru. .. wykonuje się to przecież z wyprzedzeniem w czasie! To taka zmora elbląska.
troll2018