Wybrany wątek opinii

Fajnie iż jest, ,rondo, ,- skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Tylko jeszcze przypomnienie o zasadach przejazdu i używanie kierunkowskazów. Nie jako potwierdzenie wykonanego manewru lecz sygnalizowanie zamiaru wykonania manewru. .. wykonuje się to przecież z wyprzedzeniem w czasie! To taka zmora elbląska.
troll2018 (2018.12.07)
Absolutnie jeden kierunkowskaz przy zjeździe z ronda.
Glosrozsadku1 (2018.12.07)
Powrót do komentarzy