A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ponad 20 lat trzeba było, żeby Wróblewski zamarzył że ronda są lepsze niż światła, do bystrych to on nie należy, ciekawe kiedy zajazdy, że wpisywanie na lato sty wyborcze słupów jest źle bo oszukuje ludzi
ja uważam, że Brzeska-Robotnicza to miejsce na obowiązkowe rondo! tam było pełno wypadków ciągle. i nadal są. tylko marzyłabym aby budowane ronda były po prostu zwykłymi rondami a nie jakimiś cudami wyobraźni (Browarna, Teatralna, Konopnicka)
za kolejne 20 lat może Wróblewski zajarzy, że budowanie linii tramwajowych bez sensu jest bez sensu, że ładowanie mega kasy w Modrzewinę to bzdura i idiotyzm, będzie wtedy około 80 lat i wierzę, że on to kiedyś tam zrozumie, szkoda tylko tych kolejnych zmarnowanych 20 lat,
fakt faktem, że Wróbel i Nowak są tak średnio licząc zapuźnieni około 20 lat w stosunku do tego co się dzieje w Polsce, uczą się chłopaki ale bardzo opornie im to idzie, mam nadzieję, że za te 20 kolejnych lat zrozumieją jaki koszmarek zbudowali na Zatorze, że trzeba to było zrobić inaczej i ładniej
Tak, tylko trzeba i to wnioskować.
Bo to zakręcone komunistyczne miasto
Bo to zakręcone i zacofane komunistyczne miasto
Wyjazd z Legionów na Piłsudskiego z zamiarem skrętu w Królewiecką to w ruchliwych godzinach horror. Dobrze, że czasami uprzejmi kierowcy pozwolą przemknąć przez dwa pasy. Rondo konieczne.
Wyjazd z Legionów na Piłsudskiego z zamiarem skrętu w Królewiecką to w ruchliwych godzinach horror. Dobrze, że czasami uprzejmi kierowcy pozwolą przemknąć przez dwa pasy. Rondo konieczne.
Elbląg miastem dumnym wolnym od postkomunistycznych zapóźnionych mentalnie aparatczyków