82
04.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ty nic nie czujesz jedząc kiełbasę pewno nie bo kiełbasa nie kwiczy te wasze ko montaże wsadxcie sobie gleboko
Mysli (2018.12.05)
jestem myśliwym i nie wstydzę się tego, zabijam zwierzęta i je zjadam bo są nieporównywalnie lepsze jakościowo i smakowo od bedziewia ze sklepu, jak to komuś nie pasuje to jego sprawa, ja nie lubię wege ibich narzucania innym swojego stylu życia, ja polowań nikomu mi narzucam, a co do języka to każda grupa, nawet zawód, ma swój i co w tym złego?
gajowy.gugala (2018.12.05)
A prawdziwi myśliwi to kto ? Specjalna kasta, tajny krąg miłośników zwierząt. Zaszyć się w głuszy, flaszka i bigosik. Przecież tak to działa.
(2018.12.05)
No przeciez Musial,nie bylo wtedy ferm hodowlanych,chyba ze byly take o ktorych nie wiem,jak byly to mnie wyprostuj prosze Garbusiarz cyklista PS nawet prized Natalia zbierany byl krwawnik na rany
Zbyszek1 (2018.12.05)
Tylko uzyskaj stosowne zezwolenie bo inaczej klapa
Ja1 (2018.12.05)
No skoro jako bylemu milicjantowi nie wolno mi strzelac do ludzi to choc do zwierzat ,a ze czasami trafie kolege po fachu to odzywa sie we mnie zadza krwi I wtedy jestem Grozny Cyklista garbusiarz
Zbyszek 1 (2018.12.05)

info

2  
  2
ja tam nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca za te biedne zwierzaki
(2018.12.05)

info

5  
  1
Co jest z tymi ludźmi nie tak, że jak patrzą na zwierzynę w lesie to mają odruch żeby strzelać, ja jak widzę sarny u mnie pod płotem to sięgam po lornetkę żeby je pooglądać-ładne są, ciekawe. Jak dla mnie ktoś kto nie poluje z głodu tylko dla sportu, hobby to ma coś nie tak z głową. To są po prostu przedłużenia małych penisów (a czemu nie ma kobiet myśliwych?). Myśliwi powinni sobie sparingi ze sobą organizować- to dopiero adrenalina, a nie czekanie na ambonie w kocyku z termosem od żonki, z dobrą lunetą to każdy potrafi ustrzelić. Argument z mięsem do jedzenia też nie trafny-"poluje w lesie bo w sklepach mięso niedobre" - oczywiście że w sklepach nie dobre i co?- jakby 40 mln Polaków poszło polować po lasach to by nawet dla nich nie starczyło po tygodniu. Dziczyzna nie jest zamiennikiem mięsa hodowlanego, bo jej po prostu nie starczy. Od odstrzału "nadlicznych" zwierząt są leśniczy- płacimy im w końcu "ciepłe" państwowe pieniążki za to i jeszcze domek dajemy.
(2018.12.05)

info

6  
  0
taa- z głodu poluje i kolegę ustrzelił. Jak można oddać strzał nie będąc pewnym celu!!!! Strach do lasu iść na grzyby!!! Za każdym razem trzeba sprawdzać na stronie koła łowieckiego planowane polowania zanim się z domu wyjdzie. Jestem na spacerze z psem po godz. 22.00 na Dąbrowie, pobocze UL. KRÓLEWIECKIEJ, a z krzaków tekst-"proszę iść i nie płoszyć bo my polujemy". To już w ogóle nawet myśliwym nazwać nie można bo na terenie miasta jest zakaz polowań, to zwykli kłusownicy byli. Straż miejsca się śmieje i ma w d... takie zgłoszenia.
złośćismutek (2018.12.05)

info

5  
  0
Ty to masz chyba sieczkę
Ceiwoł (2018.12.05)