UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taa- z głodu poluje i kolegę ustrzelił. Jak można oddać strzał nie będąc pewnym celu!!!! Strach do lasu iść na grzyby!!! Za każdym razem trzeba sprawdzać na stronie koła łowieckiego planowane polowania zanim się z domu wyjdzie. Jestem na spacerze z psem po godz. 22.00 na Dąbrowie, pobocze UL. KRÓLEWIECKIEJ, a z krzaków tekst-"proszę iść i nie płoszyć bo my polujemy". To już w ogóle nawet myśliwym nazwać nie można bo na terenie miasta jest zakaz polowań, to zwykli kłusownicy byli. Straż miejsca się śmieje i ma w d... takie zgłoszenia.
złośćismutek