UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ty nic nie czujesz jedząc kiełbasę pewno nie bo kiełbasa nie kwiczy te wasze ko montaże wsadxcie sobie gleboko
Mysli
A ty nic nie czujesz jedząc kiełbasę pewno nie bo kiełbasa nie kwiczy te wasze ko montaże wsadxcie sobie gleboko
Mysli