A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?
Wiadomo z jakiej szkoły
Już z L4 wróciliscie? Pełno was dzisiaj na mieście podwyżki poszły że hoho to teraz dobić obrobić każdego na święta a co ;)
Walczyć trenować olimpia musi panowac
@QbeeQ - QbeeQ wez koło i je. .ij się w czoło. ..
powinni teraz przetrzepać skórę firmie która zatrudnia kierowców do autobusów. Jak mogli nie wiedzieć, że kierowca nie ma prawo jazdy ? Za to powinni im dowalić karę, przecież to jest narażanie pasażerów. Co oni nie weryfikują w ogóle kogo mają zatrudnionego u siebie w firmie ? Nie mają kontroli trzeźwości przez wyjazdem do pracy ? Jak tak jest to strach jeździć autobusami, skoro każdy kierowca może być na rauszu i bez prawka.
Przecież napisane, że prawo jazdy miał ( blankiet), a uprawnienia miał cofnięte virtualnie w systemie cepik, przetrzepać to policyjnych nierobów gdyż dopuścili do sytuacji, że prawa jazdy łobuz nie oddał.
Zero mózgu
Co by nie mówić i pisać, wielkie brawa dla pracowników szkoły i policji za czujność, przecież przez tego mogło dojść do tragedii nie mówiąc już o tym, że zostawił uruchomiony autobus na ulicy. Jest w tym miejscu pole do popisu dla prokuratora oraz sądu. Jednoznacznie widać, że ten nic sobie z tego wszystkiego nie robi.
Ciekawski a skąd Policja miała o tym wiedzieć? Nikt o tym ich nie informuje. .. Zanim zaczniesz hejtować, zorientuj się w temacie. ..