Kierowca autobusu uciekał przed policją
fot. policja
W nietypowej sytuacji uczestniczyli elbląscy policjanci. Patrol ruchu drogowego został wezwany na ulicę Saperów, by skontrolować trzeźwość kierowcy autobusu zaparkowanego pod szkołą. Na miejscu kierowcy jednak nie zastali. Chwilę później dopadli go na ulicy Helskiej, gdzie wjechał passatem na chodnik. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu, a w sierpniu stracił prawo jazdy.