Wybrany wątek opinii

jest to kierowca że szkoły katolickiej
Gośću (2018.11.13)
@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?
ks (2018.11.13)
Powrót do komentarzy