A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!
Jedno piwko do sniadania wypił i juz afera..
Jak nikt o tym ich nie informuje, powinni mu blankiet zabrać na miejscu, lub dopilnować by to zrobiły inne organy. No ale tak policja jest od niczego, a jak ktoś za nich się wykarze to wtedy sobie przypisują ale tylko plusy - tak jak w tym wypadku, bo gratulacje i podziękowania należ? się pracowniką szkoły - nie musieli nic z tym robić, ale byli czujni, a policja co?? Wykonała swoją pracę a raczej służbę . . .
Nie ważne z jakiej szkoły był, prowadząc autokar w stanie upojenia alkoholowego powinien odpowiadać jak za próbę morderstwa a nawet wielokrotnego morderstwa, za każde przewożone dziecko po 5 lat i niech k. .. tas zdechnie w pierdlu
Sam się wal
Panie policjancie ale ja chcialem tylko na chlip zarobić..????????????????????????????????
A co to , jak katolik to juz nie wolno mu nic wypic ... a wez sie..
batem go bić, śmiecia
A gdzie byli rodzice kierowcy?
ja powiem tak gowno prawda prawko mial zabrane juz na wiosne i tedy jak go policja zabietala na izbe zglosilem to patrolowi interwencji ze niema prawka i jezdzi po ppijaku ale psy to olaly !!!!!