UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co by nie mówić i pisać, wielkie brawa dla pracowników szkoły i policji za czujność, przecież przez tego mogło dojść do tragedii nie mówiąc już o tym, że zostawił uruchomiony autobus na ulicy. Jest w tym miejscu pole do popisu dla prokuratora oraz sądu. Jednoznacznie widać, że ten nic sobie z tego wszystkiego nie robi.