Wybrany wątek opinii
Już z L4 wróciliscie? Pełno was dzisiaj na mieście podwyżki poszły że hoho to teraz dobić obrobić każdego na święta a co ;)
Do moderacji
Odpowiedz
23
7
@QbeeQ - QbeeQ wez koło i je. .ij się w czoło. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1