Wybrany wątek opinii

Już z L4 wróciliscie? Pełno was dzisiaj na mieście podwyżki poszły że hoho to teraz dobić obrobić każdego na święta a co ;)
QbeeQ (2018.11.13)
@QbeeQ - QbeeQ wez koło i je. .ij się w czoło. ..
Dobijacz (2018.11.13)
@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!
barabara (2018.11.13)
Powrót do komentarzy