UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

powinni teraz przetrzepać skórę firmie która zatrudnia kierowców do autobusów. Jak mogli nie wiedzieć, że kierowca nie ma prawo jazdy ? Za to powinni im dowalić karę, przecież to jest narażanie pasażerów. Co oni nie weryfikują w ogóle kogo mają zatrudnionego u siebie w firmie ? Nie mają kontroli trzeźwości przez wyjazdem do pracy ? Jak tak jest to strach jeździć autobusami, skoro każdy kierowca może być na rauszu i bez prawka.

Kapusta

Anuluj