@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?ks
@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?