UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już z L4 wróciliscie? Pełno was dzisiaj na mieście podwyżki poszły że hoho to teraz dobić obrobić każdego na święta a co ;)
QbeeQ
Już z L4 wróciliscie? Pełno was dzisiaj na mieście podwyżki poszły że hoho to teraz dobić obrobić każdego na święta a co ;)
QbeeQ