UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widac ze ksiezulo ma problemy i z pisaniem i ze zrozumieniem sytacji - po jaka cholere wzial ta cala sprawe na siebie i zarzad Olimpii, przeciez nie musieli podejmowac zadnej decyzji -- decyzje o odwolaniu meczu podjal wojewoda a tak ze policja Wystarczylo jedynie podac komunikat,ze na wniosek policji oraz decyzji wojewody warm.-pod. mecz zostal odwolany .....jeszcze raz powtarzam komunikat a nie wlasna decyzje -jestescie za mali aby o takich rzeczach decydowac , w ten sposob naraziliscie sie PZPN -owi przekraczajac swoje kompetencje za co napewno zostaniecie ukarani,to jest miniej wiecej to samo jak pewna dyrektor elblaskiego muzeum wystapila o dofinansowane do unii bez uzgodnienia z wladzami UM - urzednicy i ci z UM i ci zPZPN- nie toleruja takich zachowan , odbierajac im w tych sprawach decyzyjnosc -mowiac prosciej po wojskowemu pominieta zostala droga sluzbowa.Nie wiem czy to wyjasnienie do prezesa dochodzi,ale na zdrowy rozsadek bedzie walkower, co przy odrobinie honoru powinno skutkowac poddanim sie do demisji ku mojej i kibicow uciesze....Boros ty miales nosa --pozdrawiam

Fala