Wybrany wątek opinii
Wyobraźcie sobie np mecz Lech Legia na 999 osób gdy pod bramami stoi tysiące wściekły kiboli. Zero policji na mieście, poczucie bezkarności w obcym dla siebie mieście, fruwające kostki brukowe, powibijane witryny w sklepach i poprzewracane samochody. A teraz przenieście to wszystko do elblaga. Dalej chcecie takiego meczu? Ciężka decyzja, ale dla dobra życia i mienia elblaskiego decyzja słuszna. Kto z was podjałby inna decyzje i wziął pośrednia odpowiedzialność ????
Do moderacji
Odpowiedz
43
10
Poniosło cie
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Decyzja jest jak najbardziej sluszna , tylko podjela ja osoba (ksiadz) do tego nie uprawniona - do tej pory rzadzili w kosciele, a teraz chca rzadzic za PZPN I Urzad Wojewodzki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5