UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ośmieszył klub na całą Polskę, odwołuje się mecze na jakichś zabitych dechami wiochach. Od 90 lat nie przypominam sobie takiej sytuacji, to nas się bali i odwoływali mecze ze względu na nasz przyjazd, a tu księżulek pojechał po bandzie na całego, ale, co on może widzieć, o honorze, jak klęczy pół dnia xD


Anuluj