UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ośmieszył klub na całą Polskę, odwołuje się mecze na jakichś zabitych dechami wiochach. Od 90 lat nie przypominam sobie takiej sytuacji, to nas się bali i odwoływali mecze ze względu na nasz przyjazd, a tu księżulek pojechał po bandzie na całego, ale, co on może widzieć, o honorze, jak klęczy pół dnia xD