UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Decyzja jest jak najbardziej sluszna , tylko podjela ja osoba (ksiadz) do tego nie uprawniona - do tej pory rzadzili w kosciele, a teraz chca rzadzic za PZPN I Urzad Wojewodzki.

Prorok jakis

Anuluj