UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Decyzja jest jak najbardziej sluszna , tylko podjela ja osoba (ksiadz) do tego nie uprawniona - do tej pory rzadzili w kosciele, a teraz chca rzadzic za PZPN I Urzad Wojewodzki.
Prorok jakis
Decyzja jest jak najbardziej sluszna , tylko podjela ja osoba (ksiadz) do tego nie uprawniona - do tej pory rzadzili w kosciele, a teraz chca rzadzic za PZPN I Urzad Wojewodzki.
Prorok jakis