UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Prezesie, trochę Wiary w ludzi! No, no Klnę się na Boga, co z Panem! Skąd ta niewiara?! Wstyd i grzech ci. .. Tyś z KLERU (film) czy o nas i dla nas, wierzący w Boga? Pan nie pozwoli i Pan też nie pozwolił. .. no jak to tak? No na Boga. ..

pogubiłemsię

Anuluj