UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ośmieszył klub na całą Polskę, odwołuje się mecze na jakichś zabitych dechami wiochach. Od 90 lat nie przypominam sobie takiej sytuacji, to nas się bali i odwoływali mecze ze względu na nasz przyjazd, a tu księżulek pojechał po bandzie na całego, ale, co on może widzieć, o honorze, jak klęczy pół dnia xD