A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taaaa juz w ogole Elblag sasiaduje z Letnica...
Jak pamiętamy już raz było przekładanie sieci i co teraz znowu przekładają tak jak było ?????
Widok na co buhaha. Co to k.
A kanion kolorado
Dolicz podziemny parking i szyb od windy , wyjdzie 15
A może na wino branie się załapał nareszcie?
Maniek "wędzarnie" toc to cię zasloni :(
Niie pozwóóóóól na to !!!!!
smrut to masz w gaciach nieuku
rozlegly park ha ha ha
Czy będzie widok na pisowski przekop, na piswoski palik, który wbił JK (ale ktoś ukradł - na nowy palik)?
Można ciągnąć ten temat dalej. Wieża katedry w Elblągu jest najwyższą w Polsce polnocno-wschodniej i dziewiąta wieżą kościelną pod względem wysokości w kraju. Pokazuje jaką wysokość muszą przebyć cumujace na rzece u podnóża katddry statki białej floty aby kanałem Elblaskim doplynac do jeziora Drweckiego w Ostródzie.