93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taaaa juz w ogole Elblag sasiaduje z Letnica...
Alojzy90210 (2018.11.09)
Jak pamiętamy już raz było przekładanie sieci i co teraz znowu przekładają tak jak było ?????
(2018.11.09)

info

2  
  0
Widok na co buhaha. Co to k. A kanion kolorado
Sksk (2018.11.09)
Dolicz podziemny parking i szyb od windy , wyjdzie 15
(2018.11.09)
A może na wino branie się załapał nareszcie?
Romulec (2018.11.09)
Maniek "wędzarnie" toc to cię zasloni :( Niie pozwóóóóól na to !!!!!
Zmasakrowany (2018.11.09)

info

0  
  0
smrut to masz w gaciach nieuku
poprwaczak (2018.11.09)
rozlegly park ha ha ha
mmm (2018.11.09)

info

4  
  0
Czy będzie widok na pisowski przekop, na piswoski palik, który wbił JK (ale ktoś ukradł - na nowy palik)?
(2018.11.10)

info

0  
  7
Można ciągnąć ten temat dalej. Wieża katedry w Elblągu jest najwyższą w Polsce polnocno-wschodniej i dziewiąta wieżą kościelną pod względem wysokości w kraju. Pokazuje jaką wysokość muszą przebyć cumujace na rzece u podnóża katddry statki białej floty aby kanałem Elblaskim doplynac do jeziora Drweckiego w Ostródzie.
BEZ ŚCIEM proszę (2018.11.10)