UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ło jeżu ile to elblążan siem wypowiada i nie kuma o czym pisze, ot dyć tak coby się popisać. Bo ino tak można podać innym że my toże żywiem. Kiedy wreszcie tak z Elbląga jak i z kraju zniknie głupota. Drodzy mieszkańcy opanujcie się. Nasze miasto żyje podobnie jak inne. A ten piszący o martwym życiu miasta w nocy niech wyjdzie na ulicę po 22:00 w Warszawie. Tam dopiero jest martwa cisza. Jeden Kraków czy Wrocław wiosny nie czynią. Po prostu tak żyje Polska, w samotności i izolacji. Nawet na obchody 100 Lecia Niepodległości nikt ze świata do nas nie przyjechał. I tego uroczystego szampana musimy pić w samotności, a ten wówczas już tak nie smakuje. Przypomina wtedy ocet, a nie markowy trunek.
Dyćtenzgrinpointa