Wybrany wątek opinii

Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)
(2018.11.09)
Za to widok z najwyższych pięter - bezcenne!
Elbinger plus (2018.11.09)
Rzeczywiscie Elblag to metropolia i szczegolnie w nocy taki ruch na drodze ze hobo
BolloX (2018.11.10)
Powrót do komentarzy