Wybrany wątek opinii
Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)
Do moderacji
Odpowiedz
27
10
Za to widok z najwyższych pięter - bezcenne!
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Rzeczywiscie Elblag to metropolia i szczegolnie w nocy taki ruch na drodze ze hobo
Do moderacji
Odpowiedz
4
0