UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niemożliwe staje się realne. Teraz czekamy na rozpoczęcie zabudowy Wyspy Spichrzów, dokonczenie Starówki /, także z rozpoczętą budową pana P. /i zabudowę wolnych placów w Środmieściu / pl. Konstytucji - Marysieńka, hotel - IBIS, Łąka przy Sopockiej itp. by nasze miasto nabralo bardziej zwartego, miejskiego charakteru