UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niemożliwe staje się realne. Teraz czekamy na rozpoczęcie zabudowy Wyspy Spichrzów, dokonczenie Starówki /, także z rozpoczętą budową pana P. /i zabudowę wolnych placów w Środmieściu / pl. Konstytucji - Marysieńka, hotel - IBIS, Łąka przy Sopockiej itp. by nasze miasto nabralo bardziej zwartego, miejskiego charakteru


Anuluj