UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niemożliwe staje się realne. Teraz czekamy na rozpoczęcie zabudowy Wyspy Spichrzów, dokonczenie Starówki /, także z rozpoczętą budową pana P. /i zabudowę wolnych placów w Środmieściu / pl. Konstytucji - Marysieńka, hotel - IBIS, Łąka przy Sopockiej itp. by nasze miasto nabralo bardziej zwartego, miejskiego charakteru