A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proszę czytać z zrozumieniem" Regal Park flat & business (Królewski Park) ma być najwyższym budynkiem mieszkalnym w tej części miasta, z piętnastoma kondygnacjami i parkingiem. "
Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)
przecież już przekładali wszystko. Budujcie a nie cały teren w środku Elbląga TO Pastwisko.
przegrał życie ten, kto nie kupi sobie mieszkania na 15 piętrze przy ul Nowowiejskiej w Elblągu, taka prawda, tylko w tej lokalizacji można spełnić marzenia życia
Taki budynek to na modrzewinie postawic a nie w srodku elblaga smrut spalin i halas samohoduw okna nie otworzysz
bardzo fajna inwestycja ale tylko jeśli chodzi o 15 piętro, piętra niżej to dla biedoty
"Całość inwestycji będzie otaczał rozległy park. .. " Chciałbym kiedyś ujrzeć ten "rozległy park" na skrawku ziemi. Miało być wzniośle, patetycznie i uroczyście, a wyszło śmiesznie.
Za to widok z najwyższych pięter - bezcenne!
Oj tam, urwał się kawałek tekstu i tyle. Miało być : rozległy parking.
W Elblągu od wielu lat NIE MA CENTRUM!