93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proszę czytać z zrozumieniem" Regal Park flat & business (Królewski Park) ma być najwyższym budynkiem mieszkalnym w tej części miasta, z piętnastoma kondygnacjami i parkingiem. "
bardzobystry (2018.11.09)
Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)
(2018.11.09)
przecież już przekładali wszystko. Budujcie a nie cały teren w środku Elbląga TO Pastwisko.
(2018.11.09)

info

17  
  2
przegrał życie ten, kto nie kupi sobie mieszkania na 15 piętrze przy ul Nowowiejskiej w Elblągu, taka prawda, tylko w tej lokalizacji można spełnić marzenia życia
biuronieruchomosci (2018.11.09)
Taki budynek to na modrzewinie postawic a nie w srodku elblaga smrut spalin i halas samohoduw okna nie otworzysz
(2018.11.09)
bardzo fajna inwestycja ale tylko jeśli chodzi o 15 piętro, piętra niżej to dla biedoty
topowiec (2018.11.09)
"Całość inwestycji będzie otaczał rozległy park. .. " Chciałbym kiedyś ujrzeć ten "rozległy park" na skrawku ziemi. Miało być wzniośle, patetycznie i uroczyście, a wyszło śmiesznie.
(2018.11.09)
Za to widok z najwyższych pięter - bezcenne!
Elbinger plus (2018.11.09)
Oj tam, urwał się kawałek tekstu i tyle. Miało być : rozległy parking.
Elbinger plus (2018.11.09)
W Elblągu od wielu lat NIE MA CENTRUM!
elblong (2018.11.09)