UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)
Najgorszy rejon do mieszkania. Halas od ulic okropny. Ale pewnie znajda sie tacy co dla nich ta miejscowka to prestiz:)