108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od lat opinie fachowców, aneksy, badania i kasa im leci. Wszystko to ciągnie się w nieskończoność. .
(2018.11.06)
Wypowiadaj się w swoim imieniu,a nie moim,bo akurat jestem elblążaninem i jak większość moich znajomych,sąsiadów-jesteśmy za przekopaniem mierzei,więc z jakimi elblążanami rozmawiałeś?Nie rób z siebie błazna.
Pisior (2018.11.06)
Te barany które plotą głupoty typu ochrona środowiska czy ekonomia nie mają racji. Pewne inwestycje muszą zostać wykonane ze względu na strategiczność tych przedsięwzięć. Ekonomiści za POprzednich rządów pokazali co potrafią więc skończcie tą bezproduktywną dyskusję.
(2018.11.06)
To prawda,biurokracja.
Prestidigitator (2018.11.06)
Pomorskie i Olszczynb nie chcą rozwoju Elbląga, bo zarabiają na tym ze przekopu nie ma. Trzeba to olac i kopac jak najszybciej - wtedy juz nikt sie nie wycofa.
(2018.11.06)

info

39  
  7
Nic nie zmieni tego że jesteśmy w WM nigdy nas nie przyłącza do Pomorskiego bo w takiej sytuacji Olsztyn był by jedynym dużym miastem w całym województwie i nikt i nic tego nie zmieni więc po co ciągle wałkować ten temat.
FallenJoker (2018.11.06)
Tylko przekop może uratować nasz Elbląg od całkowitej degradacji miasta. Bez przekopu nie będzie rozwoju. Budżet 120 tyś Elbląga to 600 mln zł, a 170 tyś Olsztyna 1 mld 400 mln zł. Oto dlaczego przekop jest niezbędny.
wist (2018.11.06)
Bez decyzji o rozpoczęciu Przekopu - PiS przegra wszystkie Wybory w Elblągu. Mało, dla uwiarygodnienia, należy rozpocząć inwestycję. Panie Jarosławie Kaczyński - więcej odwagi !.
(2018.11.06)
Przekop Mierzei jest wielką szansą dla Elbląg
(2018.11.06)

info

32  
  8
Właśnie : więcej odwagi!!! Dlaczego nikt nie zaproponował elblążanom: "słuchajcie mamy tu miliard na zbyciu, może zagospodarujecie to sobie jakoś, niekoniecznie na przekop. Na zachętę dołożymy następny miliard, który miał być przeznaczony na pogłębianie" Nadal chcecie przekopu? Wyobrażacie sobie co można zrobić w mieście za dwa miliardy? Inteligentni znają odpowiedź dlaczego PIS tych dwu miliardów Elblągowi nie da. (Dla jasności nigdy by nie dał, nawet jakby wygrali wybory)
(2018.11.06)