UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypowiadaj się w swoim imieniu,a nie moim,bo akurat jestem elblążaninem i jak większość moich znajomych,sąsiadów-jesteśmy za przekopaniem mierzei,więc z jakimi elblążanami rozmawiałeś?Nie rób z siebie błazna.
Pisior