UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomorskie i Olszczynb nie chcą rozwoju Elbląga, bo zarabiają na tym ze przekopu nie ma. Trzeba to olac i kopac jak najszybciej - wtedy juz nikt sie nie wycofa.
Pomorskie i Olszczynb nie chcą rozwoju Elbląga, bo zarabiają na tym ze przekopu nie ma. Trzeba to olac i kopac jak najszybciej - wtedy juz nikt sie nie wycofa.