UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomorskie i Olszczynb nie chcą rozwoju Elbląga, bo zarabiają na tym ze przekopu nie ma. Trzeba to olac i kopac jak najszybciej - wtedy juz nikt sie nie wycofa.


Anuluj