Wybrany wątek opinii

Elbląg mówi stop dla WM. Ale niestety następne 5 lat zamordyzmu olsztyńskiego nas czeka ...
Wikary. (2018.11.06)
Nic nie zmieni tego że jesteśmy w WM nigdy nas nie przyłącza do Pomorskiego bo w takiej sytuacji Olsztyn był by jedynym dużym miastem w całym województwie i nikt i nic tego nie zmieni więc po co ciągle wałkować ten temat.
FallenJoker (2018.11.06)
Powrót do komentarzy