Wybrany wątek opinii
Elbląg mówi stop dla WM. Ale niestety następne 5 lat zamordyzmu olsztyńskiego nas czeka ...
Do moderacji
Odpowiedz
75
10
Nic nie zmieni tego że jesteśmy w WM nigdy nas nie przyłącza do Pomorskiego bo w takiej sytuacji Olsztyn był by jedynym dużym miastem w całym województwie i nikt i nic tego nie zmieni więc po co ciągle wałkować ten temat.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7