UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie zmieni tego że jesteśmy w WM nigdy nas nie przyłącza do Pomorskiego bo w takiej sytuacji Olsztyn był by jedynym dużym miastem w całym województwie i nikt i nic tego nie zmieni więc po co ciągle wałkować ten temat.

FallenJoker

Anuluj