UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie zmieni tego że jesteśmy w WM nigdy nas nie przyłącza do Pomorskiego bo w takiej sytuacji Olsztyn był by jedynym dużym miastem w całym województwie i nikt i nic tego nie zmieni więc po co ciągle wałkować ten temat.
FallenJoker