UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez decyzji o rozpoczęciu Przekopu - PiS przegra wszystkie Wybory w Elblągu. Mało, dla uwiarygodnienia, należy rozpocząć inwestycję. Panie Jarosławie Kaczyński - więcej odwagi !.
Bez decyzji o rozpoczęciu Przekopu - PiS przegra wszystkie Wybory w Elblągu. Mało, dla uwiarygodnienia, należy rozpocząć inwestycję. Panie Jarosławie Kaczyński - więcej odwagi !.