UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie : więcej odwagi!!! Dlaczego nikt nie zaproponował elblążanom: "słuchajcie mamy tu miliard na zbyciu, może zagospodarujecie to sobie jakoś, niekoniecznie na przekop. Na zachętę dołożymy następny miliard, który miał być przeznaczony na pogłębianie" Nadal chcecie przekopu? Wyobrażacie sobie co można zrobić w mieście za dwa miliardy? Inteligentni znają odpowiedź dlaczego PIS tych dwu miliardów Elblągowi nie da. (Dla jasności nigdy by nie dał, nawet jakby wygrali wybory)