UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I weź coś tu zrób dla tak durnowatych wyborców.Do zobaczenia za 5 lat w 80-tysięcznym Elblągu.Na miejscu PISu natychmiast bym wstrzymał wszelkie proelbląskie inwestycje.Zdychajcie matoły.


Anuluj