UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I weź coś tu zrób dla tak durnowatych wyborców.Do zobaczenia za 5 lat w 80-tysięcznym Elblągu.Na miejscu PISu natychmiast bym wstrzymał wszelkie proelbląskie inwestycje.Zdychajcie matoły.
I weź coś tu zrób dla tak durnowatych wyborców.Do zobaczenia za 5 lat w 80-tysięcznym Elblągu.Na miejscu PISu natychmiast bym wstrzymał wszelkie proelbląskie inwestycje.Zdychajcie matoły.