UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ech wy ludzie, ludzie. I wybraliscie żeby było tak jak było. Czyli co podoba wam się co tu się dzieje. Jak żyjecie, gdzie pracujecie, ile zarabicie, że wasi synowie, wasze córki i wnukowie muszą wycierac kąty na obczyźnie, bądź po innych większych miastach. Więc rozumiem, że od teraz, skoro ponad 70 proc. głosów wybrało status quo, koniec z marudzniem w komentarzach, skoro tak znakomita większość jest zadowolona? A może po prostu wygrał układ, zaglosowali tkz. Leśni dziadkowie, ustawieni, z koneksjami, bo młodzi musieli emigrowac? To jest bardzo smutny wieczór, to oznacza zapowiedź śmierci tego miasta. Leśne dziadki niedługo odejdą do wieczności, a młodych tu już nie będzie.
Glosrozsadku1