UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH
Ehhhhhahhhh
BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH
Ehhhhhahhhh