UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH

Ehhhhhahhhh

Anuluj