UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski - to były wybory, głównie przeciw uzurpatorstwu PIS. Pan Wygrał, teraz na panu ciąży ogromna odpowiedzialność. Musi Pan wyborcom pokazać, że to był dobry wybór!
wybor-ca
Panie Wróblewski - to były wybory, głównie przeciw uzurpatorstwu PIS. Pan Wygrał, teraz na panu ciąży ogromna odpowiedzialność. Musi Pan wyborcom pokazać, że to był dobry wybór!
wybor-ca