UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wróblewski - to były wybory, głównie przeciw uzurpatorstwu PIS. Pan Wygrał, teraz na panu ciąży ogromna odpowiedzialność. Musi Pan wyborcom pokazać, że to był dobry wybór!

wybor-ca

Anuluj