UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wilk przegrał. .. .. dla mnie to nawet lepiej. .. .. niby jesień a słońce świeci. Tylko rozliczyć jeszcze pana Wilka i całą tą klikę co grabią nasze miasto i do celi lub zabrać wszystko i zostawić z gołą d..

Power