UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szampan, impreza - konowały zostają przy korycie. BRAWO Elblążanie! ps. swoją drogą nie było żadnego konkretnego kandydata.

marian_kiełbasa

Anuluj