UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szampan, impreza - konowały zostają przy korycie. BRAWO Elblążanie! ps. swoją drogą nie było żadnego konkretnego kandydata.
marian_kiełbasa
Szampan, impreza - konowały zostają przy korycie. BRAWO Elblążanie! ps. swoją drogą nie było żadnego konkretnego kandydata.
marian_kiełbasa