UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poczekamy, zobaczymy jak Prezydent Wróblewski odmieni Elbląg "na lepsze". Hmmm... przez poprzednią kadencję powstał wiadukt i........??

Mieszkanka

Anuluj