UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczekamy, zobaczymy jak Prezydent Wróblewski odmieni Elbląg "na lepsze". Hmmm... przez poprzednią kadencję powstał wiadukt i........??
Mieszkanka
Poczekamy, zobaczymy jak Prezydent Wróblewski odmieni Elbląg "na lepsze". Hmmm... przez poprzednią kadencję powstał wiadukt i........??
Mieszkanka