UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niespodzianki nie bylo FORMALNOSC TO BYLA!BRAWO DLA ELBLĄZAN ze wybrali dobro a nie zakłamanie i obietnice haha


Anuluj