UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niespodzianki nie bylo FORMALNOSC TO BYLA!BRAWO DLA ELBLĄZAN ze wybrali dobro a nie zakłamanie i obietnice haha
niespodzianki nie bylo FORMALNOSC TO BYLA!BRAWO DLA ELBLĄZAN ze wybrali dobro a nie zakłamanie i obietnice haha